Kategórie

Motorola DM1400

Najjednoduchšia základňová rádiostanica rady Mototrbo, 16 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, dvojmiestny LED displej

Motorola DM1400 je základný model vozidlovej (základňovej) rádiostanice z novej digitálnej rady rádiostaníc MOTOTRBO, ktorá v rámci komplexného riešenia prináša zvýšenú prenosovú kapacitu a efektívnosť frekvenčného spektra, integrovanú dátovú komunikáciu a zdokonalenú hlasovú komunikáciu.

Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie s ochranou proti odpočúvaniu rádiovej prevádzky nepovolanými osobami. Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v taxislužbe, kuriérskych službách, autodoprave, pre distribučné firmy, bezpečnostné agentúry a pod.

MIGRÁCIA PODĽA POTRIEB

Udržiavanie plynulej prevádzky pri zmene komunikačného systému, je životne dôležité pre všetkých. Prejsť na digitálnu prevádzku je jednoduché najmä preto, že rádiostanicu DM1400 je možné používať v klasickom analógovom režime a v prípade potreby zakúpením softvérovej licencie sa aktivuje digitálny režim. Takže môžete začať používať MOTOTRBO rádiostanice so súčasným analógovým systémom, a prejsť na digitálny systém vtedy, keď to Váš rozpočet umožní.

NOVÉ AUDIOPRÍSLUŠENSTVO

Pre rádiostanicu DM1400 bolo vyvinuté nové audio príslušenstvo ktoré bolo optimalizované pre analógovu aj pre digitálnu komunikáciu. Je označené symbolom Digital audio symbol​.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Všetky rádiostanice Motorola rady DM sú konštruované podľa prísnej americké normy MIL spec 810810 C,D,E, F a G a plne vyhovujú norme IP54 pre ochranu pred vplyvmi prostredia. Prešli zrýchleným testom životnosti (Motorola Accelerated Life Test), ktorý simuluje päť rokov náročného užívania v teréne.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Trojfarebný LED indikátor zobrazuje prevádzkové stavy rádiostanice (vysielačky) ako je vysielanie, príjem, skenovanie, atď.

Veľký kontrastný dvojznakový numerický displej uľahčuje čítanie informácií.

Užívateľský komfort je ďalej zvýšený použitím dvoch  programovateľných tlačidiel, takže funkcie, ktoré Vaši pracovníci využívajú najviac, môžu byť priradené konkrétnym tlačidlám.

Veľké tlačidlá umožňujú jednoduché prehliadanie kanálov.

OCHRANA UŽÍVATEĽOV I PRÍSTROJA

Prvoradou úlohou každého zamestnávateľa je starostlivosť o bezpečnosť pracovníka. Pre organizácie pôsobiace napr. v poľnohospodárstve alebo v oblasti životného prostredia rádiostanice ponúkajú bezpečnostné funkcie pre ochranu osamotených pracovníkov, ktorí si tak jediným stlačením tlačidla môžu upozorniť kolegov alebo centrálu, že potrebujú pomoc.

CIELENÁ KOMUNIKÁCIA

Orgány miestnej správy zase iste ocenia funkciu výberového volania, keď vedúci môže hovoriť s jediným členom skupiny, bez toho aby vyrušoval ostatných - táto funkcia je veľmi užitočná, keď sa riešia citlivé problémy.

UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA

Mobilné rádiostanice rady spĺňajú podmienky pre DIN montáž. 1DIN je štandardný rozmer šachty pre montáž autorádia (50×180mm) udávaný normou. Tieto rádiostanice je možné nainštalovať do väčšiny automobilov. Jednou z možností ako zvýšiť zabezpečenie proti krádeži je inštalácia pomocou výsuvného držiaku, čo umožňuje nepoužívanú rádiostanicu rýchlo a jednoducho vybrať.

Pre použitie v kancelárii alebo dispečingov je k dispozícii stolný stojan so zabudovaným reproduktorom.

INTELIGENTNÉ A INDIVIDUÁLNE

Pre rádiostanice rady Motorola DM 1000 ponúkame celý rad rôznych doplnkov a príslušenstva podľa osobných potrieb užívateľa. Pre zvýšenie bezpečnosti používania rádiostanice za jazdy je možné nainštalovať mikrofóny a tlačidla PTT ovládané nohou, alebo určené pre inštaláciu na volant.

ĎALŠIE FUNKCIE

GROUP CALL
PRIVATE CALL
VOX>
LONE WORKER>
TRANSMIT INTERRUPT

OBSAH DODÁVKY:

Základňová rádiostanica DM1400
Štandardný mikrofón – PMMN4090
Montážny držiak – RLN6469
Napájací kábel  pre 12V akumulátor  – HKN4137
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Ďaľšie informácie

Počet kanálov: 16
Vysielací výkon: 1 – 25 W
Klávesnica: Nie
Displej: 2 znakový LED
Programovateľné tlačidla: 2
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Signalizácia: ETSI-TS102 361
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Rozmery [V׊×H]: 44×169×134 mm
Váha: 1,3 kg
Viac z tejto kategórie: Motorola DM1600 »
Top