Kategórie

MOTOTRBO Linked Capacity Plus

Mototrbo Linked Capacity Plus 1 thSystém Linked_Capacity Plus je trunková multikanálová konfigurácia rádiového systému pre viac lokalít, ktorá kombinuje to najlepšie z konfigurácií systémov MOTOTRBO Capacity Plus a IP Site Connect. Linked Capacity Plus umožňuje rozšíriť trunkovú komunikáciu rádiostanice z jedinej lokality pripojením sa k ďalším lokalitám / prevádzačom, ktoré sú medzi sebou prepojené prostredníctvom IP (Internet Protocol) siete. Zároveň poskytuje zvýšenie kapacity efektívnym viacnásobným využívaním kanálov v každej dostupnej lokalite.

Trunkový systém umožňuje zdieľanie viacerých kanálov a umožňuje tak vysoký objem hlasovej a dátovej komunikácie pre viac ako tisíc užívateľov až v 15 lokalitách, bez nutnosti pridania novej frekvencie. Pri požiadavke na hovor je okamžite vyčlenený voľný kanál a hovory tak prebiehajú na rôznych kanáloch, ktoré sú priraďované automaticky a zásadne sa znižuje pravdepodobnosť, že hovorový kanál bude obsadený.

Mototrbo Linked Capacity Plus 1a

Riadenie systému a prideľovanie kanálov si riadia samotné prevádzače prepojené prostredníctvom LAN/WAN. Systém tak využíva vysokú kapacitu systému Capacity Plus a schopnosti systému IP Site Connect pokryť veľké územie.

Pre prechod z konvenčného alebo IP Site systému je potrebný licenčný kľúč HKVN4108 (DR3000) alebo HKVN4109 (MTR3000).

Pre prechod z systému Capacity Plus systému je potrebný licenčný kľúč HKVN4063 (DR3000) alebo HKVN4070 (MTR3000).

Vlastnosti:

  • Podpora až 15 lokalít
  • 16 trunkových kanálov pre jednu lokalitu
  • 8 datových kanálov pre jednu lokalitu
  • Až 254 hovorových skupín
  • Podpora MOTOTRBO funkcií
  • Podpora trunkových vlastností

 

Ohodnoťte článok: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Top