Kategórie

MOTOTRBO Capacity Plus

Mototrbo Capacity Plus 3aSystém MOTOTRBO Capacity Plus je určený na rozšírenie kapacity účastníkov v rámci jednej lokality. Ido o tzv. trunkový systém, ktorý umožňuje zdieľanie viacerých kanálov a umožňuje tak vysoký objem hlasovej a dátovej komunikácie pre viac ako tisíc užívateľov v jednej lokalite, bez nutnosti pridania novej frekvencie. Pri požiadavke na hovor je okamžite vyčlenený voľný kanál. Hovory tak prebiehajú na rôznych kanáloch, ktoré sú priraďované automaticky a zásadne sa znižuje pravdepodobnosť, že hovorový kanál bude obsadený.

Mototrbo Capacity Plus 4

Pri systéme Capacity Plus je možné spojiť do jedného celku maximálne 8 prevádzačov (pre 16 hlasových alebo dátových kanálov) plus ďalších až 12 prevádzačov (pre 24 dátových kanálov), pričom toto prepojenie je realizované cez LAN infraštruktúru.

Mototrbo Capacity Plus 1

Je ideálny pre rekreačné strediská, hotely, skladovacie priestory, nemocnice, výrobné haly aj ďalšie zariadenia stredného až veľkého rozsahu, nachádzajúce sa v jednej lokalite. Systém Capacity Plus umožní užívateľom zdieľať rýchlo a efektívne veľké množstvo informácií potrebných pre svoju činnosť, čo zvýši efektivitu a produktivitu práce.

Škálovateľný systém Capacity Plus umožňuje do rádiovej siete zapojiť až 1600 užívateľov, bez potreby pridávania nových frekvencií.

Systém je dostupný prostredníctvom softvérového upgradu rádiostaníc a prevádzačov - nie je potrebný riadiaci kontrolér. Pre prechod z konvenčného alebo IP Site systému je potrebný licenčný kľúč HKVN4013 (DR3000) alebo HKVN4045 (MTR3000).

Vlastnosti:

  • Poskytuje 5 krát vyššiu kapacitu voči analógovému konvenčnému systému a až 3 krát vyššiu kapacitu voči ako pri analógovom trunkovom (zväzkovom) systéme
  • Poskytuje 2 krát vyššiu kapacitu voči digitálnemu konvenčnému systému MOTOTRBO
  • Do zväzku je možné zapojiť až 16 digitálnych hovorových kanálov
  • Umožňuje využívať 24 ďalších vyhradených dátových kanálov
  • Kapacita až 1600 rádiostaníc
  • Integruje aj hlasové a dátové aplikácie, ako je GPS s podporou lokalizačných služieb, textové správy, telemetria a ďalšie...
  • Ponúka široké schopnosti komunikácie so všetkými pracovníkmi naraz
  • Podporuje softvér (RDAC), ktorý zaistí trvalý výkon systému MOTOTRBO
  • Integrácia s existujúcimi systémami MOTOTRBO sa uskutoční prostredníctvom jednoduchého upgradu softvéru prevádzača.

 

Ohodnoťte článok: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Mototrbo_Capacity_Plus_Brochure_2009.pdf)Brochure MOTOTRBO Capacity Plus[Prospekty anglicky]1164 kB
Top