Kategórie

Výhody bezdrôtového príslušenstva Motorola

Organizácie neustále hľadajú spôsoby, ako zlepšiť efektivitu a spokojnosť zákazníkov. Od svojho uvedenia v roku 2007, sa systém digitálnej komunikácie MOTOTRBO ukazuje byť vhodnou platformou pre užívateľov rádiostaníc hľadajúcich efektívne komunikačné systémy v dôležitých prevádzkach a pri riadení kľúčových procesov.
Motorola Solutions v snahe pomôcť týmto spoločnostiam pokračuje vo vývoji flexibilnejších produktov s väčším množstvom funkcií. Najmä príslušenstvo k rádiostaniciam môže ponúknuť efektívnejšie a pohodlnejšie režimy prevádzky.

Bluetooth bezdrôtové príslušenstvo je schopné rozšíriť dosah a výkon nad rámec bežného príslušenstva pripojeného káblom k rádiostanici, či už ide o základňovú rádiostanicu umiestnenú na stole v riadiacom centre, vozidlovú rádiostanicu inštalovanú v kamióne alebo prenosnú rádiostanicu na motocykli, v rukách ochranky hliadkujúcej v nákupnom centre alebo u záchranárov poskytujúcim prvú pomoc pacientovi.
Bezdrôtové príslušenstvo Motorola bolo navrhnuté špeciálne pre profesionálnych užívateľov rádiostaníc. Ponúka robustnú konštrukciu a krytie IP54, čo ho oprávňuje používať v najzložitejších podmienkach. K dispozícii sú dve alternatívy - sada Business Wireless Accessory zaisťuje spoľahlivú prevádzku pre užívateľov zohľadňujúcich cenu, zatiaľ čo riešenie určené pre kritické operácie (Operations Critical Wireless - OCW) poskytuje optimálny výkon s rýchlym nadviazaním spojenia, veľké PTT tlačidlo a regulátor hlasitosti čím zjednodušujú používanie rádiostanice počas celého dňa.
Vzhľadom na to že Motorola OCW príslušenstvo bolo navrhnuté špeciálne pre prenosné rádiostanice MOTOTRBO, výdrž akumulátora v bezdrôtovom slúchadle je prispôsobená pre 12 hodinové zmeny pri prevádzke 5/5/90. Príslušenstvo tiež ponúka jedinečnú funkciu Fast PTT, ktorá pomáha nadviazať hovory rýchlejšie a spoľahlivejšie.

POHODLIE

Wireless 01Tradičné audiopríslušenstvo s dlhými káblami môže byť ťažkopádne a nešikovné - najmä v prípade, ak pred začatím pracovnej zmeny je potrebné prevliecť káble cez tričká, bundy alebo iné časti uniformy. Káble sa môžu zamotávať alebo zachytávať a tak pôsobiť nepohodlne alebo dokonca môžu poškodiť odev. Bezdrôtové slúchadlá sa nasadzujú a snímajú rýchlo a jednoducho, keďže nie je potrebné prevliekať káble cez oblečenie.

ZABEZPEČENIE

Motorola príslušenstvo pre kritické situácie využíva štandard Bluetooth 2.1, ktorý pre zvýšenie bezpečnosti používa 128 bitové šifrovanie a má bezpečnejší proces párovania ako Bluetooth 2.0. Takže užívatelia sú si istí, že MOTOTRBO rádiostanica sa pripojí len k ich slúchadlu, čo zabráni odpočúvaniu zo strany neoprávnených používateľov.

BEZPEČNOSŤ

Pre bezpečnostný personál, zdravotnícky personál a usporiadateľov podujatí môže káblové príslušenstvo predstavovať potenciálne riziko zachytenia sa, takže eliminácia káblov im pomôže zlepšiť bezpečnosť a zvýšiť pohodlie.

SPOĽAHLIVOSŤ

V niektorých prípadoch môžu byť káble prevlečené cez oblečenie alebo zasunuté za pás nohavíc alebo opaskov v niektorých miestach nadmerne namáhané, čo by mohlo po určitom čase nakoniec viesť k ich poškodeniu. Obmedzenie používania káblového príslušenstva a jeho nahradenie bezdrôtovými slúchadlami môže výrazne zlepšiť výkonnosť, pohodlie pri používaní a efektívnosť.

Wireless 02

NENÁPADNÉ A SKRYTÉ

Wireless 03Kľúčom k úspešnému zásahu je niekedy nenápadné pohybovanie sa v dave. Pri používaní bezdrôtového príslušenstva môže byť rádiostanica ukrytá v kabelke, taške cez rameno alebo v batohu, zatiaľ čo sú hovory uskutočňované pomocou tlačidla PTT na OCW slúchadlách. Druhé bezdrôtové PTT zariadenie je možné spárovať s rádiostanicou a dá sa držať v dlani, vo vrecku nohavíc alebo v rukáve, čo umožňuje väčšiu flexibilitu a voľnosť pri nadviazaní hovoru. LED signalizácia na OCW slúchadlách pravidelným blikaním signalizuje ich správnu funkciu. Ak však chcete byť nenápadní, LED indikátor je možné vypnúť prepnutím do „tmavého režimu".
Pre maximálnu diskrétnosť pri väčšine tajných bezpečnostných operácií, kde je nutný voľný a nepozorovaný pohyb, je ideálna diskrétna bezdrôtová súprava. Malý prijímač je skrytý v uchu a indukčná slučka môže byť pod košeľou alebo sakom, takže rádiostanicu môžete počúvať v úplnom utajení, a nikto nevidí žiadnu časť súpravy. Aby ste mohli komunikovať, súprava obsahuje vstavaný mikrofón, ktorý môže byť skrytý pod chlopňou alebo v rukáve.

OCHRANA SLUCHU V EXTRÉMNYCH PODMIENKACH

Wireless 04Pri práci vo vysoko hlučnom prostredí potrebujú užívatelia chrániť svoj sluch chráničmi sluchu, ale súčasne musia byť schopní komunikovať s ostatnými.
XBT bezdrôtové náhlavné súpravy sa pripájajú k rádiostanici MOTOTRBO pomocou Bluetooth a majú patentovanú SENS™ technológiu, ktorá kombinuje pokročilé zvýraznenie reči s maximálnym potlačením hluku. To znamená, že náhlavná súprava poskytuje ochranu proti nadmernému hluku, ale stále umožňuje užívateľovi počúvať rádiovú komunikáciu, aj to, čo sa deje okolo neho.

VOĽBA

Rôzni užívatelia požadujú rôzne riešenia a Motorola ponúka širokú škálu Bluetooth bezdrôtového príslušenstva pre rádiostanice MOTOTRBO vrátane ľahkých a bezpečnejších slúchadiel, súprav pre skryté nosenie a slúchadiel určených pre extra hlučné prostredie.

 

Wireless 05

BUSINESS WIRELESS ACCESSORY KIT

Komerčné bezdrôtové príslušenstvo

Wireless 06

OCW LIGHTWEIGHT EARBUD

Ľahké OCW slúchadlo do ucha

Wireless 07

OCW EARPIECE

Ľahké OCW slúchadlo na ucho

Wireless 08

OCW COMPLETELY DISCREET WIRELESS SURVEILLANCE KIT

Diskrétna bezdrôtová OCW súprava

Wireless 09

OCW XBT HEADBAND STYLE HEADSET

Bluetooth OCW náhlavná súprava

Wireless 10

XBT OCW BEHIND-THE-HEAD HEADSET

Bluetooth OCW náhlavná súprava
(nosenie na zátylku)

HLASOM OVLÁDANÁ KOMUNIKÁCIA (VOX)

Rádiostanice MOTOTRBO podporujú hlasom ovládanú komunikáciu (VOX), takže je možná hands-free prevádzka. Stačí hovoriť do mikrofónu a bezdrôtové príslušenstvo dá pokyn rádiostanici na začatie vysielania bez nutnosti stlačiť akékoľvek tlačidlo.

Wireless 11

ZÁVER

Bezdrôtové príslušenstvo určené pre kritické operácie (OCW) od spoločnosti Motorola Solutions bolo navrhnuté špeciálne pre použitie s digitálnymi rádiostanicami MOTOTRBO a užívateľom ponúka dokonalú kombináciu výkonu, diskrétnosti a flexibility.

Zdroj: Marketingové materiály spoločnosti Motorola.

Ohodnoťte článok: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Top