Kategórie

MOTOTRBO Capacity Max

Mototrbo Capacity Max 5 thSystém MOTOTRBO Capacity Max spája inováciu, spätnú väzbu od užívateľov a skúsenosti z reálneho života, ktoré spoločnosti Motorola umožnili dodať škálovateľné, vysoko zabezpečené trunkové rádiokomunikačné riešenie, ktoré je ideálne pre vaše podnikanie. Systém Capacity Max podporuje až 250 lokalít s 3000 užívateľmi na jednu lokalitu, a preto je pre vás ľahké zväčšovať a prispôsobovať tento systém podľa toho, ako sa vyvíjajú vaše potreby.

Architektúra systému Capacity Max je optimalizovaná pre vysoký výkon, vysokú účinnosť a škálovateľnosť. Umožňuje okamžitú, spoľahlivú hlasovú a dátovú komunikáciu, lepšie rozhodovanie a bezproblémovú koordináciu naprieč jednou lokalitou alebo vo veľkých prevádzkach. Výkonné nástroje pre správu vám poskytnú úplnú kontrolu nad systémom - to všetko z jedného počítača. A pretože systém Capacity Max je kompatibilný so štandardom ETSI DMR Tier III, môžete si byť istí, že investujete do otvorených štandardných technológií s celosvetovou podporu.

Mototrbo Capacity Max 6

Vysokovýkonná nová generácia digitálnej zväzkovej siete.

MOTOTRBO Capacity Max je trunkový rádiový systém postavený na distribuovanej architektúre pre prenos hlasu i dát. Riadenie je centralizované, ale smerovanie prevádzky je optimalizované na minimalizáciu nákladov a maximalizáciu výkonu.

Centrálna správa pre kompletné ovládanie

Capacity Max poskytuje centralizované riadenie všetkého, čo potrebujete pre správu systému. Softvér pre správu systému vám umožní účinnejšie a efektívnejšie ovládať infraštruktúru, zariadenia a hovorové skupiny, pričom je všetko organizované logickým spôsobom.

Taktiež je jednoduchšie vykonávanie aktualizácií systémového servera, infraštruktúry a rádiostaníc.

Mototrbo Capacity Max 7

Vysoké zabezpečenie

Bezpečnosť je základnou zložkou zväzkového (trunkového) systému Capacity Max. Riadenie prevádzky, hlasová i dátová komunikácia sú v IP sieti zašifrované, a všetky rádiostanice sú autorizované. V prípade straty alebo krádeže môžete dokonca rádiostanicu vzdialene vypnúť a znovu zapnúť.

Jednoduchá migrácia

Capacity Max zapadá do existujúcich systémov MOTOTRBO, čo vám umožní ľahko prejsť na Capacity Max prostredníctvom jednoduchej aktualizácie softvéru.

Mototrbo Capacity Max 1

Zvýšená kapacita, ľahká škálovateľnosť

MOTOTRBO Capacity Max uľahčuje rast vášho systému, podľa toho ako vyvíjajú vaše potreby. Systém podporuje až 250 lokalít s 3000 užívateľmi na lokalitu.

V prípade intenzívneho využívania dát pre textové správy, GPS údaje a iné aplikácie ako sú personálny manažment, výstražné notifikácie, môže byť v systéme pre každú lokalitu vyhradených až šesť datových prevádzačov. Budete mať tak možnosť prispôsobiť riešenie pre svoje prevádzky, pričom je zachovaná kompatibilita so širokým ponukou rádiostaníc Motorola.

Zhoda s DMR Tier III

Systém podporuje všetky inovatívne funkcie, ktoré by ste očakávali od MOTOTRBO, od pokročilej lokalizácie po posilnenie bezpečnosti a roamingu. Capacity Max spĺňa štandard DMR Tier III a preto bude podporovať všetky funkcie definované pre interoperabilitu, Zároveň je vhodný aj pre zákazníkov, ktorí potrebujú systém ktorý podporuje rádiostanice iných dodávateľov.

Vysoká odolnosť, vysoká dostupnosť

Systém Capacity Max bol navrhnutý tak aby dosahoval vysoký výkon, vysokú dostupnosť a vysokú odolnosť. Aby žiadna porucha nemohla spôsobiť pád systému, je možné použiť voliteľné redundantné systémové servery, IP prepínače a prevádzače miestneho riadiaceho kanálu. Okrem toho v každej lokalite môžete tiež vyhradiť ďalšie tri náhradné riadiace kanály.

 Ohodnoťte článok: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Prílohy:
Stiahnuť tento súbor (Mototrbo_Capacity_Max_2018.pdf)Mototrbo Capacity Max 2018[Prospekt (anglicky)]323 kB
Top