MDRLN6551

RLN6551

Sada bezdrôtového ručného repromikrofónu s veľkým dosahom (Long Range Wireless Remote Speaker Microphone)

Bezdrôtové riešenie s veľkým dosahom (Long Range Wireless) umožňuje udržiavať dôležitú komunikáciu aj na vzdialených pracoviskách. Je určené pre zákazníkov, ktorí sú závislí od systémového spojenia pomocou vysokovýkonnej vozidlovej rádiostanice a pracujú mimo svojho vozidla.

Bezdrôtový ručný repromikrofón s veľkým dosahom (Long Range Wireless Remote Speaker Microphone) sa okamžite spáruje s Bluetooth vozidlovým mikrofónom. Bezdrôtový ručný repromikrofón funguje do vzdialenosti až 100 metrov od vozidlovej rádiostanice a udrží vás v spojení na vzdialenosť, ktorá doteraz nebola možná. RLN6551 in car

Vozidlový mikrofón s Bluetooth rozhraním je kompatibilný s vozidlovými rádiostanicami radu MOTOTRBO DM3000 a MOTOTRBO DM4000. Nastaviť toto plug-and-play riešenie trvá len niekoľko sekúnd. Sada obsahuje bezdrôtový ručný repromikrofón s batériou (RLN6544), vozidlový ručný mikrofón s rozhraním Bluetooth (PMMN4097) a automobilovú nabíjačku (PMLN6716).

Pracovníci verejných služieb, ktorí musia opustiť svoje autá, môžu pomocou bezdrôtového ručného repromikrofónu s veľkým dosahom zostať v spojení s vozidlovou rádiostanicou. Vďaka schopnosti okamžite komunikovať s dispečingom, bez toho aby bolo nutné sa vrátiť sa k autu, môžu pracovníci v teréne svoju prácu vykonať bezpečne a efektívnejšie.

RLN6551 The Long Range 2

Viac z tejto kategórie: RLN6544 »

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.