Kategórie

Motorola DP4400e

Prenosná profesionálna digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 32 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, signalizácia ETSI TS 102 361-1,2,3, Select 5, MDC1200, Quick-Call II

Nová generácia rádiostaníc DP4400e nahrádza model DP4400 pričom ponúka nové funkcie: rozšírenú pamäť (128MB RAM a 256 MB Flash), zvýšené krytie z IP57 na IP68, vylepšené audio vlastnosti, zlepšený dosah, zlepšená výdrž akumulátorov, podpora vibračného opaskového klipu, príslušenstvo s certifikáciou TIA4950.

Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica Motorola MOTOTRBO veľmi vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie. Výhodou digitálnej komunikácie prostredníctvom rádiostaníc (vysielačiek) Motorola DP4400e je aj určitá eliminácia možného odpočúvania komunikácie prostredníctvom obyčajných prehľadových prijímačov, tak ako je to možné u bežných analógových rádiostaníc.

Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v armáde, štátnej a mestskej polícii, pri strážení veľmi dôležitých objektov, v bezpečnostných agentúrach a pod.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Vo svojej triede DP4400e ponúka najlepšiu kvalitu zvuku vďaka funkcii Inteligentné Audio ktorá vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, že je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

ODOLNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Rádiostanica Motorola DP4400e patrí medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Všetky rádiostanice rady DP4000e majú novú, dobre prepracovanú ergonómiu ovládacích prvkov - veľké a veľmi pohodlne ovládateľné PTT tlačidlo a hmatníky ovládacích tlačidiel - rádiostanicu tak možno veľmi ľahko a spoľahlivo ovládať i v rukaviciach. Puzdro rádiostanice zabezpečuje ochranu pred vetrom a prachom, rádiostanice sú odolné proti ponoreniu do vody podľa špecifikácie IP68. Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G. Rádiostanica prešla zrýchleným testom životnosti (Motorola Accelerated Life Test), ktorý simuluje 5 rokov náročného užívania v praxi.

 

PROGRAMOVATEĽNÉ TLAČIDLÁ

Tri bočné programovateľné tlačidlá uľahčujú prístup k prednastaveným funkciám. Pomocou nich sú jednoducho dostupné nové funkcie, ako individuálne (privátne) volanie, volanie určené hovorovej skupiny, ovládanie funkcie prehľadávania kanálov, odoslanie prednastavených rýchlych textových správ, prepínanie úrovne vysielacieho výkonu, atď.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

Tiesňové tlačidlo (farebne odlíšené) umožňuje naprogramovať funkciu tiesňovej prevádzky. Rádiostanica posiela informáciu o núdzovom stave, ďalej môže automaticky vysielať po určenú dobu zvuky zo svojho okolia bez toho, že by na rádiostanici bol indikovaný akýkoľvek prevádzkový stav.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP4400e umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SELECT 5
TALKAROUND
SCAN
GROUP CALL
PRIVATE CALL
QUICK_TEXT MESSAGE
VOX
ESCALERT
LONE WORKER
DIRECT MODE
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS
LINKED_CAPACITY PLUS
CAPACITY MAX – doplnkové platené príslušenstvo
CONNECT PLUS – doplnkové platené príslušenstvo

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

Rádiostanice rady DP4000e je možné rozšíriť o ďalšie funkcie osadením aplikačných dosiek. Nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť komunikačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú Vašim potrebám.

AKUMULÁTORY IMPRES

Ďalšou veľmi praktickou novinkou v rade MOTOTRBO je zavedenie sofistikovaného manažmentu napájania - systému s názvom IMPRES. Akumulátory a nabíjačky podporujúce systém IMPRES zaisťujú optimálne využitie kapacity každého akumulátora a predlžujú výrazne jeho životnosť. Systém IMPRES nepretržite monitoruje počet nabíjacích cyklov, dodanú aj odobranú energiu z akumulátora a spôsob nabíjania. Ak vyhodnotí sebamenší pokles kapacity alebo opakovaný nevhodný priebeh vybíjacieho / nabíjacieho cyklu, upraví automaticky zodpovedajúcim spôsobom režim nabíjania, prípadne aj akumulátor pred nabíjaním vybije. Vďaka týmto vlastnostiam batérie IMPRES dosahujú až o 40% väčší počet nabíjacích cyklov, čo v praxi znamená že ak nabíjame rádiostanicu 2–3 krát týždenne, predĺži sa jej životnosť zhruba o rok. Systém IMPRES zo všetkých nameraných údajov vypočítava veľmi presne aj aktuálnu zostávajúcu energiu v akumulátore a údaj o celkovom stave opotrebenia akumulátora, ktorý zobrazuje v percentách.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica Motorola DP4400e
Anténa
Akumulátor Li-Ion 1650 mAh – PMNN4406
Stolová nabíjačka IMPRES – WPLN4255
Spona na opasok – PMLN7008
Návod na použitie

Ďaľšie informácie

Počet kanálov: 32
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Nie
Displej: bez displeja
Programovateľné tlačidla: 4
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 7 - 10 hod
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP68
Rozmery [V׊×H]: 130×55×37 mm
Váha: 393 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: « Motorola DP3661e Motorola DP4401e »
Top