Kategórie

Motorola DP2600e

Prenosná digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 128 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 1 riadkový čb LCD displej, signalizácia ETSI-TS102 361, Select 5, MDC1200, Quick-Call II

Nová generácia rádiostaníc DP2600e nahrádza model DP2600 pričom ponúka nové funkcie: zvýšené krytie z IP55 na IP67, vylepšené audio vlastnosti, zlepšený dosah, zlepšená výdrž akumulátorov, podpora vibračného opaskového klipu, príslušenstvo s certifikáciou TIA-4950.

MIGRÁCIA PODĽA POTRIEB

Udržiavanie plynulej prevádzky pri zmene komunikačného systému, je životne dôležité pre všetkých. Prejsť na digitálnu prevádzku je jednoduché najmä preto, že rádiostanicu DP2600e je možné používať v klasickom analógovom ale i v digitálnom režime. Takže môžete začať používať MOTOTRBO rádiostanice so súčasným analógovým systémom, a prejsť na digitálny systém vtedy, keď to Váš rozpočet umožní.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Inteligentné Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, že je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Rádiostanica Motorola DP2600e je tiež vybavená možnosťou hlasovej indikácie jednotlivých prevádzkových stavov a aktivovaných funkcií alebo zvoleného kanála. Trojfarebná LED kontrolka indikuje prevádzkový stav rádiostanice, čo uľahčuje prácu v hlučnom prostredí.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G a požiadavky pre stupeň krytia IP67.

EXTÉMNA VÝDRŽ

Najnovšia technológia umožňuje rádiostanicu DP2600e s voliteľným 3000mAh vysokokapacitným akumulátorom používať v digitálnom režime až 28 hodín!

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP2600e umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
TALKAROUND
SCAN
REMOTE_MONITOR
VOX

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

ENHANCED PRIVACY – doplnkové platené príslušenstvo.
IMPRES Battery Fleet Management – doplnkové platené príslušenstvo.
TRANSMIT INTERRUPT – doplnkové platené príslušenstvo.
DIRECT MODE
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS – doplnkové platené príslušenstvo.
LINKED_CAPACITY PLUS – doplnkové platené príslušenstvo.
LiIon akumulátory, alebo akumulátory a nabíjačky systému Motorola IMPRES.

AKUMULÁTORY IMPRES

Ďalšou veľmi praktickou novinkou v rade MOTOTRBO je zavedenie sofistikovaného manažmentu napájania - systému s názvom IMPRES. Akumulátory a nabíjačky podporujúce systém IMPRES zaisťujú optimálne využitie kapacity každého akumulátora a predlžujú výrazne jeho životnosť. Systém IMPRES nepretržite monitoruje počet nabíjacích cyklov, dodanú aj odobranú energiu z akumulátora a spôsob nabíjania. Ak vyhodnotí sebamenší pokles kapacity alebo opakovaný nevhodný priebeh vybíjacieho / nabíjacieho cyklu, upraví automaticky zodpovedajúcim spôsobom režim nabíjania, prípadne aj akumulátor pred nabíjaním vybije. Vďaka týmto vlastnostiam batérie IMPRES dosahujú až o 40% väčší počet nabíjacích cyklov, čo v praxi znamená že ak nabíjame rádiostanicu 2–3 krát týždenne, predĺži sa jej životnosť zhruba o rok. Systém IMPRES zo všetkých nameraných údajov vypočítava veľmi presne aj aktuálnu zostávajúcu energiu v akumulátore a údaj o celkovom stave opotrebenia akumulátora, ktorý zobrazuje v percentách. 

OBSAH DODÁVKY:

Prenosná rádiostanica DP2600e
Li-Ion akumulátor (1650mAh) – PMNN4406
Štandardná nabíjačka – NNTN8273
Spona na opasok – PMLN7008
Návod na použitie v slovenskom jazyku

Ďaľšie informácie

Počet kanálov: 128
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Menu
Displej: 2 riadkový LCD čb
Programovateľné tlačidla: 4
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11,5/15 hod (A/D)
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP67
Rozmery [V׊×H]: 122×56×36 mm
Váha: 282 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: « Motorola DP2400e Motorola DP3441e »
Top