Kategórie

Motorola DP1400

Prenosná digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 16 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, bez displeja signalizácia ETSI-TS102 361, PL/DPL

Motorola DP 1400 ponúka základné, ale najpoužívanejšie funkcie a hlavne možnosť digitálnej prevádzky za cenu porovnateľnú s analógovou rádiostanicou. Vlastnosťami zodpovedá modelu CP040 s ktorou má spoločné niektoré príslušenstvo (akumulátory, nabíjačky, antény). Voči analógovým rádiostaniciam ponúka vyššiu kvalitu zvuku, lepšie dosah a vyššiu výdrž akumulátora.

MIGRÁCIA PODĽA POTRIEB

Udržiavanie plynulej prevádzky pri zmene komunikačného systému, je životne dôležité pre všetkých. Prejsť na digitálnu prevádzku je jednoduché najmä preto, že rádiostanicu DP1400 je možné používať len v klasickom analógovom režime a v prípade potreby zakúpením softvérovej licencie sa aktivuje digitálny režim. Takže môžete začať používať MOTOTRBO rádiostanice so súčasným analógovým systémom, a prejsť na digitálny systém vtedy, keď to Váš rozpočet umožní.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Kvalita zvuku je vylepšovaná vďaka adaptabilnej regulácii zosilnenia v závislosti na úrovni okolitého hluku. Zabudovaný softvér pre elimináciu hluku odfiltruje šum na pozadí, čo zabezpečuje čistý zvuk aj v blízkosti hlučných strojov.

NOVÉ AUDIOPRÍSLUŠENSTVO

Pre rádiostanicu DP1400 bolo vyvinuté nové audio príslušenstvo ktoré bolo optimalizované pre analógovu aj pre digitálnu komunikáciu. Je označené symbolom Digital audio symbol.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Rádiostanica Motorola DP1400 je tiež vybavená možnosťou hlasovej indikácie jednotlivých prevádzkových stavov a aktivovaných funkcií alebo zvoleného kanála. Trojfarebná LED kontrolka indikuje prevádzkový stav rádiostanice, čo uľahčuje prácu v hlučnom prostredí.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G a požiadavky pre stupeň krytia IP54.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP1400 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
TALKAROUND
SCAN
REMOTE_MONITOR
VOX
LONE WORKER
TRANSMIT INTERRUPT (dekódovanie)

OBSAH DODÁVKY:

Prenosná rádiostanica DP1400
Anténa
NiMh akumulátor (1400mAh) – PMNN4251
Nabíjačka – PMLN5192
Spona na opasok  HLN8255
Návod na použitie v slovenskom jazyku

Ďaľšie informácie

Počet kanálov: 16
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Nie
Displej: bez displeja
Programovateľné tlačidla: 2
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 9 – 11,5 hod.
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP54
Rozmery [V׊×H]: 127×62×42 mm
Váha: 406 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: « Motorola SL2600 Motorola DP2400e »
Top