Kategórie

Ukončený predaj: Motorola DP3400

Prenosná profesionálna digitálna rádiostanica, 32 kanálov, 3 programovateľné tlačidlá, bez displeja, signalizácia ETSI-TS102 361, MDC1200.

Digitálna prenosná rádiostanica DP 3400 umožňuje spoľahlivú komunikáciu spojením funkcií semiduplexnej rádiostanice a digitálnej technológie. Vzhľadom k digitálnemu prenosu a možnosti šifrovania, je rádiostanica Motorola MOTOTRBO veľmi vhodná pre použitie všade tam, kde je požiadavka na veľmi kvalitné spojenie. Výhodou digitálnej komunikácie prostredníctvom rádiostaníc (vysielačiek) Motorola DP3400 je aj určitá eliminácia možného odpočúvania komunikácie prostredníctvom obyčajných prehľadových prijímačov, tak ako je to možné u bežných analógových rádiostaníc. Tieto vlastnosti spolu s nadštandardne vysokou mechanickou odolnosťou predurčujú túto sériu predovšetkým pre použitie v armáde, štátnej a mestskej polícii, pri strážení veľmi dôležitých objektov, v bezpečnostných agentúrach a pod

VYŠŠIA KAPACITA

Rádiostanica Motorola DP3400 poskytuje možnosť naprogramovania 32 komunikačných kanálov. Pre kompatibilitu s analógovými sieťami a rádiostanicami, prípadne pre pohodlný prechod z existujúcej analógové siete do digitálneho prevádzky umožňuje rádiostanica prácu aj v analógovom režime. Každá zo 32 kanálových pozícií môže byť naprogramovaná buď na digitálny alebo na analógový režim. V analógovom režime rádiostanice podporuje signalizačné formáty PL, DPL, MDC1200 a DTMF.

ODOLNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Rádiostanica  Motorola DP3400 patrí medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Všetky rádiostanice majú novú, dobre prepracovanú ergonómiu ovládacích prvkov - veľké a veľmi pohodlne ovládateľné PTT tlačidlo a hmatníky ovládacích tlačidiel - rádiostanicu tak možno veľmi ľahko a spoľahlivo ovládať i v rukaviciach. Púzdro rádiostanice zabezpečuje ochranu pred vetrom a prachom, rádiostanice sú odolné proti ponoreniu do vody podľa špecifikácie IP57 (do hĺbky 1m po dobu 30minút).

PROGRAMOVATEĽNÉ TLAČIDLÁ

Tri bočné programovateľné tlačidlá uľahčujú prístup k prednastaveným funkciám. Pomocou nich sú jednoducho dostupné nové funkcie, ako individuálne (privátne) volanie, volanie určené hovorovej skupiny, ovládanie funkcie prehľadávania kanálov, odoslanie prednastavených rýchlych textových správ, prepínanie úrovne vysielacieho výkonu, prepínanie v zónach prevádzky (dve zóny pre 16 kanálový prepínač) atď.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

Tiesňové tlačidlo (farebne odlíšené) umožňuje naprogramovať funkcii tiesňovej prevádzky. Rádiostanice posiela informáciu o núdzovom stave, ďalej môže automaticky vysielať po určenú dobu zvuky zo svojho okolia bez toho, že by na rádiostanici bol indikovaný akýkoľvek prevádzkový stav.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP3400 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
TALKAROUND
SCAN
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
QUICK_TEXT MESSAGE
VOX
LONE WORKER
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS

JASNÉ INDIKÁTORY

Trojfarebný LED indikátor poskytuje informácie o stave hovoru, skenovaní kanálov a monitorovaní.

USB KONEKTIVITA

Nový bočný USB konektor pre pripojenie externého príslušenstva.

AKUMULÁTORY IMPRES

Ďalšou veľmi praktickou novinkou v rade MOTOTRBO je zavedenie sofistikovaného manažmentu napájania - systému s názvom IMPRES. Akumulátory a nabíjačky podporujúce systém IMPRES zaisťujú optimálne využitie kapacity každého akumulátora a predlžujú výrazne jeho životnosť. Systém IMPRES nepretržite monitoruje počet nabíjacích cyklov, dodanú aj odobranú energiu z akumulátora a spôsob nabíjania. Ak vyhodnotí sebamenší pokles kapacity alebo opakovaný nevhodný priebeh vybíjacieho / nabíjacieho cyklu, upraví automaticky zodpovedajúcim spôsobom režim nabíjania, prípadne aj akumulátor pred nabíjaním vybije. Vďaka týmto vlastnostiam batérie IMPRES dosahujú až o 40% väčší počet nabíjacích cyklov, čo v praxi znamená že ak nabíjame rádiostanicu 2–3 krát týždenne, predĺži sa jej životnosť zhruba o rok. Systém IMPRES zo všetkých nameraných údajov vypočítava veľmi presne aj aktuálnu zostávajúcu energiu v akumulátore a údaj o celkovom stave opotrebenia akumulátora, ktorý zobrazuje v percentách. 

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica Motorola DP3400
Anténa
Akumulátor NiMH 1300 mAh – PMNN4104
Stolová  nabíjačka IMPRES – WPLN4255
Spona na opasok
Návod na použitie

Ďaľšie informácie

Počet kanálov: 32
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Nie
Displej: bez displeja
Programovateľné tlačidla: 3
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 8 - 11 hod
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP57
Rozmery [V׊×H]: 131×63×37 mm
Váha: 400 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Top