Hlavná stránkaPrenosné rádiostaniceUkončený predaj: Motorola SL4000

Ukončený predaj: Motorola SL4000

Motorola SL4000

Prenosná digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 1000 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, 5 riadkový LCD displej, numerická klávesnica, signalizácia ETSI-TS102 361-1,2,3

Motorola SL4000 je prvá digitálna vysielačka s rozmermi väčšieho mobilného telefónu na trhu. Jedná sa o (ako to vyplýva z názvu Sleek and Lightweight) elegantnú a ľahkú rádiostanicu pracujúcu len v pásme UHF. Vzhľadom k nižšiemu výkonu je rádiostanica SL4000 vhodná predovšetkým pre použitie v prostredí s veľmi dobrým pokrytím infraštruktúry, prípadne pre lokálne použitie v priamom režime (bez retranslácie).

DISKRÉTNOSŤ

Hlavnou črtou rádiostanice SL4000 je diskrétnosť. Vďaka elegantnému a štíhlemu tvaru, nízkej hmotnosti (je asi o ½ ľahšia ako bežné rádiostanice) tvorí štýlový doplnok bežného odevu. K diskrétnej komunikácii prispieva aj kompaktný dizajn bezdrôtových Bluetooth slúchadiel. Skrytý režim vypne všetky vizuálne indikátory (displej, LED indikátory a zvukové tóny), a tým urobí komunikáciu ešte diskrétnejšou. Ďalšou možnosťou je zapnúť vibračné zvonenie.

RIADENIE PRACOVNÝCH PRÍKAZOV

Vylepšený manažment riadenia pracovných príkazov pomocou SL4000 zvyšuje jeho skutočnú efektivitu. Riešenie od Motoroly znižuje počet krokov k prečítaniu pracovného príkazu a päťriadkový displej prezentuje údaje okamžite, čo šetrí čas a eliminuje listovanie na displeji. Viac na nasledovnom videu (v angličtine)

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Plnofarebný 5 riadkový displej s vysokým rozlíšením automaticky podľa okolitého svetla upravuje podsvietenie pre optimálne zobrazenie vo všetkých podmienkach. Nočný režim uľahčuje čítanie displeja za zhoršenej viditeľnosti. Rádiostanica je tiež vybavená plnou numerickou klávesnicou a vylepšeným programovateľným tlačidlom, ktoré spravuje až deväť často používaných funkcií. Pripôsobiteľná hlasová indikácia umožňuje užívateľovi potvrdzovanie jednotlivých prevádzkových stavov, aktivovaných funkcií alebo zvoleného kanála bez nutnosti sledovať displej rádiostanice.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Inteligentné Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, že je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

INTEGROVANÉ DATOVÉ RIEŠENIA

Či už na recepcii hotela pomáhate hosťovi alebo chystáte zvláštnu udalosť, okamžité zdieľanie informácií je prvoradé. Rádiostanice SL4000 dokážu posielať a prijímať textové správy a vstavaným Bluetooth rozhraním prenášať dáta, čo umožňuje pracovným tímom zdieľať informácie v reálnom čase, šetriť cenným časom a umožňuje im lepšie rozhodovanie. Zamestnanci si môžu rýchlo prečítať pracovné príkazy a textové správy na veľkom displeji.

BLUETOOTH

Rádiostanica umožňuje bezdrôtovú konektivitu audio príslušenstva Motorola vybaveného rozhraním Bluetooth. Rozhranie Bluetooth umožňuje pripojiť aj datové zariadenia ako sú čítačky čiarových kódov, čítačky magnetických kariet a pod.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Parametre tejto rádiostanice spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G a požiadavky pre stupeň krytia IP54.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

V prípade ohrozenia rádiostanica upozorní nadriadeného alebo dispečera.

ZOZNAM KONTAKTOV

Kapacita až 1000 kontaktov. Výber volaného je možné zo zoznamu čísel alebo je možnosť priamej voľby čísla z klávesnice pre privátny hovor.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica SL4000 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
TALKAROUND
SCAN
REMOTE_MONITOR
STATUS MESSAGE
VOX
ESCALERT
LONE WORKER
TEXT MESSAGE
QUICK_TEXT MESSAGE
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS
LINKED_CAPACITY PLUS

OBSAH DODÁVKY:

Prenosná rádiostanica SL4000
Li-ion akumulátor (1800mAh) – HKNN4013
Nabíjačka micro USB – PMPN4006
Spona na opasok – PMLN5956
Návod na použitie

Ďaľšie informácie

  • Počet kanálov: 1000
  • Vysielací výkon: 0,5W - 2W
  • Klávesnica: Numerická
  • Displej: Päťriadkový LCD
  • Programovateľné tlačidla: 2
  • Signalizácia: ETSI-TS102 361-1,2,3
  • Prevádzková teplota: -10 ºC až +60 ºC
  • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 8,5 hod
  • Krytie: IP54
  • Rozmery [V׊×H]: 121×55×17 mm
  • Váha: 153 g
  • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
  • Protokol: Analóg/Digitál

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.