Categories

Motorola R7 FKP

Prenosná profesionálna digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 1000 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá.

Nová generácia rádiostaníc R7 nahrádza modelovú radu DP4000e,

Nový rad rádiostaníc Motorola R7 nahrádza modely DP4000e a zahŕňa modely R7a, R7 Capable a R7 Premium. R7 Capable a Premium sú k dispozícii aj vo verziách s plnou klávesnicou a bez klávesnice.
 
Rádiostanica R7a má fixnú sadu funkcií, R7 Capable sa dá upgradovať licenčným kľúčom na aktiváciu ďalších funkcií a R7 Premium sa dodáva plne vybavená.

 

R7 FKP Capable (s klávesnicou a displejom, GPS, Wi-Fi a Bluetooth sú voliteľná opcia)

R7 FKP Premium (s klávesnicou a displejom, má GPS, Wi-Fi a Bluetooth)

MOTOTRBO R7 je digitálna prenosná rádiostanica, ktorá ponúka hlasný, čistý a prispôsobiteľný zvuk v odolnom, spoľahlivom zariadení. Jej pokročilé spracovanie zvuku zaručuje, že vášmu hlasu bude vždy rozumieť, zatiaľ čo robustná konštrukcia je pripravená na najnáročnejšie prostredie.

KRIŠTÁĽOVO ČISTÝ ZVUK

MOTOTRBO R7 umožňuje členom tímu jasne komunikovať, vtedy, keď je to najviac dôležité. Adaptívne potlačenie hluku s dvoma mikrofónmi eliminuje hluk počas hovoru, takže svoj tím počujete aj napriek hluku strojov alebo fanúšikov na štadióne. Automatické potlačenie akustickej spätnej väzby inteligentne eliminuje spätnú väzbu z okolitých rádiostaníc, čím zabezpečuje profesionálnu konverzáciu, keď stojíte v blízkosti svojich kolegov. Funkcia inteligentného zvuku monitoruje hluk v pozadí a upravuje úroveň hlasitosti bez vášho pričinenia, aby bola komunikácia vždy dokonale hlasná. Aby ste vždy jasne počuli každý hovor, zvuková technológia IMPRES™ rádiostanice R7 bez problémov spolupracuje s príslušenstvom Motorola.

BUDÚ VÁS POČUŤ ZA KAŽDÝCH PODMIENOK

MOTOTRBO R7 poskytuje výnimočnú hlasitosť, takže členovia tímu môžu komunikovať v akejkoľvek situácii. Rádiostanica R7 je vybavené výkonným reproduktorom a poskytuje fenomenálnu hlasitosť 102 fónov. Dokáže sa vyrovnať s hlukom prechádzajúcich vozidiel. Rádiostanica R7 má aj funkciu extra hlasného zvukového profilu, ktorá zvyšuje celkovú hlasitosť na 107 fónov, čo umožňuje používanie v najhlučnejších oblastiach.

PRISPÔSOBITEĽNÉ PREHRÁVANIE ZVUKU

MOTOTRBO R7 možno spárovať s príslušenstvom, ktoré je špeciálne navrhnuté tak, aby uľahčilo a zefektívnilo používanie vášho rádiového parku. Reproduktory s mikrofónom a ďalšie príslušenstvo vám umožnia rýchlo používať rádio aj v hlučnom prostredí bez toho, aby ste museli hľadať tiché miesto. Mimoriadne hlasný profil rádiostanice R7 je podporený radom príslušenstva špeciálne navrhnutého pre tento model, čo znamená, že výber príslušenstva nemá vplyv na kvalitu zvuku. Starostlivo navrhnutý port pre príslušenstvo poskytuje robustné a spoľahlivé pripojenie príslušenstva a zároveň odoláva prachu a korózii.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

Rádiostanica MOTOTRBO R7 bola navrhnutá a testovaná podľa vojenských noriem MIL-STD-810, čo znamená, že ju možno používať za všetkých okolností. Vodotesnosť IP66 a IP68 znamená, že rádiostanice R7 sú úplne odolné voči prachu a vydržia ponorenie do 2 metrovej hĺbky na 2 hodiny, ako aj vysokotlakový prúd vody z akéhokoľvek smeru. Mimoriadne veľká obrazovka bola zosilnená, aby poskytovala odolnosť proti nárazom a ochranu proti pádu. Rádiostanice R7 sú k dispozícii so certifikáciou UL TIA-4950, takže ich možno používať vo vhodných výbušných prostrediach bez rizika vznietenia alebo požiaru. Okrem toho bol materiál puzdra špeciálne navrhnutý pre zdravotnícky priemysel tak, aby odolával poškodeniu dezinfekčnými a čistiacimi prostriedkami, čo znamená, že rádiostanica sa môže napriek čisteniu a dezinfekcii používať bez rizika poškodenia mnoho rokov.

MAXIMÁLNE SKRÁTENIE PRESTOJOV

Rádiostanice fungujú najlepšie, keď sa ľahko používajú a dlhšie vydržia v teréne. Rádiostanice MOTOTRBO R7 sú napájané nabíjateľnými lítium-iónovými a lítium-polymérovými akumulátormi , sú ľahké a kompaktné, ale majú dlhú životnosť.
Rádiostanice môžete využívať naplno vďaka samokalibrujúcim sa akumulátorom IMPRES® ktoré eliminujú hodiny prestojov strávené kalibráciou a regeneráciou batérie a nabíjačkam IMPRES ktoré maximalizujú počet nabíjacích cyklov každého akumulátora.
Na ochranu pred neoprávneným používaním má rádiostanica zabudované zabezpečenie, ako aj funkcie diaľkového vypnutia a rádiového uzamknutia, čo znamená, že vašu rádiovú sieť môžu používať len oprávnené osoby. Vďaka bezdrôtovému programovaniu a aktualizáciám cez Wi-Fi možno rádiostanice aktualizovať bez toho, aby ste ich museli vziať z terénu.

KONEKTIVITA V KĽÚČOVÝCH MOMENTOCH

Rádiostanica R7 ako najlepšia rádiostanica v systémoch MOTOTRBO udrží váš tím v kľúčových momentoch v spojení. Zariadenie má funkciu PTT (,,stlač a hovor") na okamžité spojenie s tímom a dispečermi, takže sa už nemusíte starať o pokrytie signálom a spoliehať sa na siete prevádzkované inými operátormi. Rádiostanice R7 sa vyznačujú vynikajúcou citlivosťou prijímača, čo umožňuje odosielať a prijímať správy na okraji pokrytia, kde môžu mať iné rádiostanice problémy. Rádiostanice MOTOTRBO R7 sa môžu používať na komunikáciu medzi zariadeniami v teréne, ale sú kompatibilné s akýmkoľvek systémom MOTOTRBO, či už ide o lokálnu alebo celoštátnu sieť.

KONEKTIVITA A SPOLUPRÁCA

Model MOTOTRBO R7 je vybavený zabudovaným pripojením Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.2, ktoré umožňujú jednoduché a rýchle pripojenie medzi rádiostanicami, zdrojmi údajov a príslušenstvom. Najmodernejšia konektivita, ktorú tieto technológie poskytujú, zvyšuje priepustnosť a zároveň minimalizuje spotrebu energie, čo umožňuje zariadeniam pracovať veľmi dlho. Pomocou rádiostanice R7 môžete pristupovať k upozorneniam z monitorovacích systémov, výstrahám zo senzorov plynu, textovým správam od kolegov a mnohým ďalším. Pri intenzívnej komunikácii hrozí riziko zahltenia kľúčových pracovníkov informáciami; rádiostanica R7 toto riziko znižuje tým, že uprednostňuje len tie upozornenia, ktoré zabezpečujú bezpečnosť vašich zamestnancov a zákazníkov, čím udržiava vysokú produktivitu a bezpečnosť.

KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE V SKRATKE

Rádiostanica MOTOTRBO R7 je vybavená veľkým 2,4-palcovým displejom s rozlíšením QVGA (320 x 240 pixelov), ktorý používateľom poskytuje jednoduchý prístup k potrebným informáciám. Vďaka farebnému displeju a veľkej obrazovke je čítanie textu a navigácia v ponukách intuitívna a rýchla. Presne to, čo očakávate od kritického komunikačného zariadenia. Na obrazovke sa predvolene zobrazia príslušné informácie, napríklad komunikačný kanál, a jediným stlačením tlačidla môžu používatelia ľahko prejsť k často používaným činnostiam.

MOTOTRBO R7 A RIEŠENIA EKOSYSTÉMU MOTOROLA

Spoločnosť Motorola Solutions vyvinula prvý a jediný technologický ekosystém, ktorý zjednocuje hlas, video, dáta a analytiku do jedinej platformy, ktorá umožňuje jednotlivým používateľom, podnikom a organizáciám spolupracovať. MOTOTRBO R7 je súčasťou tohto ekosystému. Bez ohľadu na to, či ide o prenosné, vzdušné alebo vozidlové zariadenia, ktoré sú neustále v prevádzke alebo sa dajú ľahko prenášať a konfigurovať, inovácie spoločnosti Motorola Solutions vytvárajú nový ekosystém bezpečnej, širokopásmovej, mobilnej infraštruktúry LTE a poskytujú pokrytie a kapacitu, ktorú potrebujete. Kdekoľvek a kedykoľvek.

AKUMULÁTORY IMPRES

Ďalšou veľmi praktickou novinkou v rade MOTOTRBO je zavedenie sofistikovaného manažmentu napájania - systému s názvom IMPRES. Akumulátory a nabíjačky podporujúce systém IMPRES zaisťujú optimálne využitie kapacity každého akumulátora a predlžujú výrazne jeho životnosť. Systém IMPRES nepretržite monitoruje počet nabíjacích cyklov, dodanú aj odobranú energiu z akumulátora a spôsob nabíjania. Ak vyhodnotí sebamenší pokles kapacity alebo opakovaný nevhodný priebeh vybíjacieho / nabíjacieho cyklu, upraví automaticky zodpovedajúcim spôsobom režim nabíjania, prípadne aj akumulátor pred nabíjaním vybije. Vďaka týmto vlastnostiam batérie IMPRES dosahujú až o 40% väčší počet nabíjacích cyklov, čo v praxi znamená že ak nabíjame rádiostanicu 2–3 krát týždenne, predĺži sa jej životnosť zhruba o rok. Systém IMPRES zo všetkých nameraných údajov vypočítava veľmi presne aj aktuálnu zostávajúcu energiu v akumulátore a údaj o celkovom stave opotrebenia akumulátora, ktorý zobrazuje v percentách.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica Motorola R7
Anténa (podľa pridelenej frekvencie)
Akumulátor Li-Ion 1650 mAh – PMNN4808
Stolová nabíjačka IMPRES – PMPN4577
Spona na opasok – PMLN7008
Návod na použitie

Additional Info

Počet kanálov: 1000
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Dotykový displej
Displej: 480×800 px farebný
Programovateľné tlačidla: 4
Signalizácia: ETSI-TS102 361
Prevádzková teplota: –20 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 7 - 10 hod
Bluetooth: Áno
Navigačný systém: GPS/GLONASS/BEIDOU/GALILEO
Krytie: IP68
Rozmery [V׊×H]: 132×56×41 mm
Váha: 319 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
More in this category: « Motorola R2 Motorola R7 NKP »
Top