Categories

Ukončený predaj: Motorola DP3441

Prenosná profesionálna digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 32 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, bez displeja, signalizácia ETSI-TS102 361, MDC1200, GPS prijímač, Bluetooth, krytie IP67

Náhrada je model DP3441e.

Neuveriteľne kompaktná a výnimočne robustná nová digitálna rádiostanica Motorola DP3441 je ideálnym riešením pre profesionálov na cestách. Toto malé, ale výkonné rádio vás udrží v kontakte so zamestnancami bez toho, aby vás jeho váha obmedzovala. Rádio je vybavené najmodernejším digitálnymi technológiami – vynikajúca kvalita a čistota zvuku, vynikajúce pokrytie, dlhá výdrž akumulátora a mnoho ďalších.

Ak vybavíte pracovníkov DP3441 s integrovaným prenosom hlasu a dát, umožníte im okamžité bezdrôtové zdieľanie informácií medzi zariadeniami. Integrovaný GPS modul umožňuje sledovanie polohy mobilných pracovných tímov, prispieva k zlepšeniu bezpečnosti personálu a prevádzkovej efektivity. Rádiostanica sa nebojí prachu, špiny alebo vody, s výnimočnou trvanlivosťou obstojí v najtvrdších a najnehostinnejších podmienkach.

GPS

Vďaka zabudovanému GPS modulu rádiostanica umožňuje prenos informácií o svojej aktuálnej polohe a v spolupráci s lokalizačným softvérom je možné informácie o polohe aplikovať do konkrétnych mapových podkladov danej obslužnej oblasti.

KAPACITA

Rádiostanica Motorola DP3441 poskytuje 32 komunikačných kanálov. Pre kompatibilitu s analógovými sieťami a rádiostanicami, prípadne pre pohodlný prechod z existujúcej analógové siete do digitálneho prevádzky umožňuje rádiostanica prácu aj v analógovom režime. Každá kanálová pozícia môže naprogramovaná buď na digitálny alebo na analógový režim. V analógovom režime rádiostanice podporuje signalizačné formáty PL, DPL, MDC1200 a DTMF.

ODOLNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Rádiostanica  Motorola DP3441 patrí medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie rádiostanice na trhu. Všetky rádiostanice majú novú, dobre prepracovanú ergonómiu ovládacích prvkov - veľké a veľmi pohodlne ovládateľné PTT tlačidlo a hmatníky ovládacích tlačidiel - rádiostanicu tak možno veľmi ľahko a spoľahlivo ovládať i v rukaviciach. Puzdro rádiostanice zabezpečuje úplnú ochranu pred prachom, rádiostanice sú odolné proti ponoreniu do vody podľa špecifikácie IP67 (do hĺbky 1m po dobu 30minút).

PROGRAMOVATEĽNÉ TLAČIDLÁ

Dve bočné programovateľné tlačidlá uľahčujú prístup k prednastaveným funkciám. Pomocou nich sú jednoducho dostupné nové funkcie, ako individuálne (privátne) volanie, volanie určené hovorovej skupiny, ovládanie funkcie prehľadávania kanálov, odoslanie prednastavených rýchlych textových správ, prepínanie úrovne vysielacieho výkonu, prepínanie v zónach prevádzky (dve zóny pre 16 kanálový prepínač) atď.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO SIGNÁLU

Tiesňové tlačidlo (farebne odlíšené) umožňuje naprogramovať funkciu tiesňovej prevádzky. Rádiostanica posiela informáciu o núdzovom stave, ďalej môže automaticky vysielať po určenú dobu zvuky zo svojho okolia bez toho, by na rádiostanici bol indikovaný akýkoľvek prevádzkový stav.
Z rádiostanice je možné poslať dispečerovi GPS súradnice.

ĽAHKÁ PRIPOJITEĽNOSŤ

Rádiostanica DP3441 má dôležitú inováciu: štíhly konektor pre príslušenstvo, ktorý sa pripája rýchlo a bezpečne bez nutnosti používať špeciálne náradie. Príslušenstvo ľahko jednou rukou v dvoch jednoduchých krokoch zaistíte ako aj odstránite pomocou zacvakávacieho tlačidla.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP3441 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SCAN
GROUP CALL
PRIVATE CALL
REMOTE_MONITOR
VOX
LONE WORKER
IP SITE CONNECT
CAPACITY PLUS
LINKED_CAPACITY PLUS
TRANSMIT INTERRUPT

JASNÉ INDIKÁTORY

Trojfarebný LED indikátor poskytuje vizuálnu kontrolu prevádzkového stavu rádiostanice.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Intelligent Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica Motorola DP 3441
Anténa
Akumulátor Li-Ion 1600 mAh – PMNN4440
Stolová  rýchlonabíjačka – PMLN5196
Plastové púzdro s opaskovou sponu
Návod na použitie

Additional Info

Počet kanálov: 32
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Nie
Displej: bez displeja
Programovateľné tlačidla: 2
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 8,5 hod (analog), 12,3 hod (digital)
Bluetooth: Áno
Navigačný systém: GPS
Krytie: IP68
Rozmery [V׊×H]: 100×63×34 mm
Váha: 254 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Top