Categories

Ukončený predaj: Motorola DP2600

Prenosná digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 128 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 1 riadkový čb LCD displej, signalizácia ETSI-TS102 361, Select 5, MDC1200, Quick-Call II

Náhrada je model DP2600e.

Motorola DP2600 ponúka základné, ale najpoužívanejšie funkcie a hlavne možnosť digitálnej prevádzky za najnižšiu cenu.

MIGRÁCIA PODĽA POTRIEB

Udržiavanie plynulej prevádzky pri zmene komunikačného systému, je životne dôležité pre všetkých. Prejsť na digitálnu prevádzku je jednoduché najmä preto, že rádiostanicu DP2600 je možné používať v klasickom analógovom ale i v digitálnom režime. Takže môžete začať používať MOTOTRBO rádiostanice so súčasným analógovým systémom, a prejsť na digitálny systém vtedy, keď to Váš rozpočet umožní.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

V digitálnom režime funkcia Inteligentné Audio vylepšuje kvalitu zvuku vďaka adaptabilnej regulácii hlasitosti v závislosti na úrovni okolitého hluku, vďaka čomu sa minimalizujú napr. zmeškané hovory v prípade, že je hlasitosť rádiostanice nastavená na minimálnu úroveň.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Rádiostanica Motorola DP2600 je tiež vybavená možnosťou hlasovej indikácie jednotlivých prevádzkových stavov a aktivovaných funkcií alebo zvoleného kanála. Trojfarebná LED kontrolka indikuje prevádzkový stav rádiostanice, čo uľahčuje prácu v hlučnom prostredí.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810C,D,E,F,G a požiadavky pre stupeň krytia IP55.

KOMUNIKÁCIA

Rádiostanica DP2600 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
GROUP CALL
PRIVATE CALL
TALKAROUND
SCAN
REMOTE_MONITOR
VOX

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

ENHANCED PRIVACY – doplnkové platené príslušenstvo.
IMPRES Battery Fleet Management – doplnkové platené príslušenstvo.
TRANSMIT INTERRUPT – doplnkové platené príslušenstvo.
CAPACITY PLUS – doplnkové platené príslušenstvo.
LINKED_CAPACITY PLUS – doplnkové platené príslušenstvo.
LiIon akumulátory, alebo akumulátory a nabíjačky systému Motorola IMPRES.

AKUMULÁTORY IMPRES

Ďalšou veľmi praktickou novinkou v rade MOTOTRBO je zavedenie sofistikovaného manažmentu napájania - systému s názvom IMPRES. Akumulátory a nabíjačky podporujúce systém IMPRES zaisťujú optimálne využitie kapacity každého akumulátora a predlžujú výrazne jeho životnosť. Systém IMPRES nepretržite monitoruje počet nabíjacích cyklov, dodanú aj odobranú energiu z akumulátora a spôsob nabíjania. Ak vyhodnotí sebamenší pokles kapacity alebo opakovaný nevhodný priebeh vybíjacieho / nabíjacieho cyklu, upraví automaticky zodpovedajúcim spôsobom režim nabíjania, prípadne aj akumulátor pred nabíjaním vybije. Vďaka týmto vlastnostiam batérie IMPRES dosahujú až o 40% väčší počet nabíjacích cyklov, čo v praxi znamená že ak nabíjame rádiostanicu 2–3 krát týždenne, predĺži sa jej životnosť zhruba o rok. Systém IMPRES zo všetkých nameraných údajov vypočítava veľmi presne aj aktuálnu zostávajúcu energiu v akumulátore a údaj o celkovom stave opotrebenia akumulátora, ktorý zobrazuje v percentách. 

OBSAH DODÁVKY:

Prenosná rádiostanica DP2600
Li-Ion akumulátor (1600mAh) – PMNN4416
Štandardná nabíjačka – NNTN8273
Spona na opasok
Návod na použitie v slovenskom jazyku

Additional Info

Počet kanálov: 128
Vysielací výkon: 1 – 4 W (UHF), 1 – 5 W (VHF)
Klávesnica: Menu
Displej: 2 riadkový LCD čb
Programovateľné tlačidla: 4
Signalizácia: ETSI-TS102 361, MDC1200
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 7 - 10 hod
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP55
Rozmery [V׊×H]: 122×56×39 mm
Váha: 375 g
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Top