Categories

Motorola SL1600

Prenosná digitálna rádiostanica MOTOTRBO, 99 kanálov, aktívny maticový displej, signalizácia ETSI-TS102 361-1,2,3

MOTOTRBO SL1600 poskytuje spoľahlivú komunikáciu pre každodenné použitie v ultra tenkom a robustnom prevedení. Či už ide o koordináciu školskej akcie alebo práce v teréne, SL1600 je odvážne navrhnutá pre efektívne spojenie. Najnovšia technológia zabezpečuje, aby prevádzka rádiostanice bola zrozumiteľná a nekomplikovaná. Ergonomický dizajn umožňuje ovládanie rádiovej komunikácie jednou rukou a všestranné príslušenstvo vám umožňuje naplno sa venovať práve vykonávanej činnosti. SL1600 je kompatibilná s MOTOTRBO funkciami, ktoré ako zistíte, sú nevyhnutné pre vykonávanie práce, napríklad TRANSMIT INTERRUPT. Navyše, SL1600 využíva digitálne a analógové rádiové technológie súčasne, čím sa bez problémov integruje do vášho existujúceho komunikačného systému. Ako príplatkovú funkciu je možné používať selektívnu voľbu SELECT-5.

ULTRA TENKÝ PROFIL

SL1600 beltS hrúbkou 22 mm je SL1600 ultra prenosná. Krátka anténa, zakrivené hrany a robustná konštrukcia robia SL1600 dokonalým partnerom pre prácu. Možno ju ľahko prenášať vo vreckách a kabelkách bez toho aby sa zachytávala alebo vytŕčala. Vďaka elegantnému a štíhlemu tvaru, nízkej hmotnosti (je asi o ½ ľahšia ako bežné rádiostanice) tvorí štýlový doplnok bežného odevu.

VYSPELÉ TECHNOLÓGIE

Pre vysoký výkon a jednoduché použitie je SL1600 vybavená najnovšími technológiami. Informácie zobrazuje odolný Active View displej ktorý používa skrytú maticu LED diód pod krytom rádiostanice a vypne sa, pokiaľ nie je používaný, čím predlžuje životnosť akumulátora. SL1600 ponúka Range Max technológiu: zdokonalená konštrukcia rádiostanice a patentovaná anténa, ktorá poskytuje vyšší dosah pri zachovaní tenký profilu a dlhej životnosti akumulátora. Hlasové oznámenia užívateľovi potvrdzujú jednotlivé prevádzkové stavy, aktivovanie funkcií alebo zvoleného kanála bez nutnosti sledovať displej rádiostanice. Programovateľné tlačidlá uľahčujú prístup k prednastaveným funkciám.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

SL1600 in hand 3SL1600 je určená pre jednoduché a intuitívne používanie. Ovládanie hlasitosti na bočnej strane, samostatné tlačidlo napájania, výrazné PTT tlačidlo, a horný prepínač kanálov: všetky boli navrhnuté pre rýchly prístup jednou rukou. Prepínač kanálov umožňuje užívateľom rýchlo rolovať po 10 kanáloch.

ROBUSTNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

SL1600 je skonštruované pre dlhú životnosť. Stupeň krytia IP54 zabezpečuje odolnosť proti prachu a vode, preto je možné ju používať aj v náročných podmienkach. Táto rádiostanica znesie množstvo pádov. Bolo to preukázané vo náročnom zrýchlenom teste životnosti (Motorola Accelerated Life Test), kde sa rádiostanica pred schválením testuje pri simulovanej 5 ročnej náročnej prevádzke.
Parametre tejto rádiostanice spĺňajú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami MIL-STD 810 C, 810 D, 810 E, 810 F, 810 G.

OBSAH DODÁVKY:

Prenosná rádiostanica SL1600
Li-ion akumulátor (2200 mAh) - PMNN4468
Návod na použitie

Additional Info

Počet kanálov: 99
Vysielací výkon: 1 alebo 2 W (analog), 1 alebo 3 W (digital)
Klávesnica: Nie
Displej: 1 riadkový maticový
Programovateľné tlačidla: 1
Signalizácia: ETSI-TS102 361
Prevádzková teplota: –30 °C až +60 °C
Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11,8 hod (analog), 14 hod (digital)
Bluetooth: Nie
Navigačný systém: Nie
Krytie: IP54
Rozmery [V׊×H]: 126×55×22 mm
Váha: 169 g (VHF), 166 g (UHF)
Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Top